REGULAMIN SAUNY

1. Korzystanie z sauny odbywa się na własne ryzyko i odpowiedzialność. Ocenę stanu zdrowia i możliwości korzystania z sauny powinien przeprowadzić lekarz. Zabrania się korzystania z sauny osobom z przeciwwskazaniami medycznymi.

2. Zabrania się korzystania z sauny pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

3. Osoby poniżej 18 lat mogą korzystać z sauny tylko pod nadzorem rodziców, opiekunów prawnych i tylko na ich odpowiedzialność.

4. Dzieci poniżej 12 lat nie powinny przebywać w saunie dłużej niż 3 minuty.

5. Przed skorzystaniem z sauny, należy dokładnie umyć ciało pod prysznicem i wytrzeć się do sucha. Zdjąć wszelką biżuterię - może powodować odparzenia.

6. Korzystanie z sauny odbywa się nago, w bawełnianym stroju lub bawełnianym pareo (udostępnianym bez dodatkowej opłaty podobnie jak ręcznik, czapka filcowa, szlafrok. Klapki należy mieć własne).

7. W kabinie sauny zabrania się spożywania posiłków oraz napojów.

8.  W kabinie sauny mogą znajdować się maksymalnie 4 osoby.

9. Zabrania się pochylania nad piecem podczas polewania kamieni wodą.

10.  Zabrania się dotykania pieca i regulowania go - może to robić wyłącznie obsługa.

ZASADY ZWIĄZANE Z REZERWACJAMI I PRZEDPŁATAMI:

1. Rezerwacje wymagają dokonania płatności z góry poprzez wpłatę na konto (nr podamy w smsie) lub Blik na numer telefonu. Zwracamy wpłaconą kwotę, jeśli rezygnacja nastąpi do 19:00 w dniu poprzedzającym rezerwowany termin wizyty.

2. Rezerwacje na ten sam dzień są możliwe z minimum 3 godzinnym wyprzedzeniem, choć zdarzają się sytuacje, kiedy można rezerwować z godziny na godzinę - w razie potrzeby prosimy do nas dzwonić lub pisać.